TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel Güncel Teknoloji

Yeni Dacia Logosu ile Gelecek İlk Otomobil Açıklandı.

Dacia’nın yeni logosunun ilk olarak hangi otomobillerde ve nasıl görüneceği açıklandı. Paylaşılan görüntüler, Dacia otomobillerin yeni logo ile birlikte tasarım olarak da küçük bir makyaj yaşayacağını ortaya koyuyor. Türkiye’nin en..

Yeni Dacia Logosu ile Gelecek İlk Otomobil Açıklandı.
Dacia’nın yeni logosunun ilk olarak hangi otomobillerde ve nasıl görüneceği açıklandı. Paylaşılan görüntüler, Dacia otomobillerin yeni logo ile birlikte tasarım olarak da küçük bir makyaj yaşayacağını ortaya koyuyor.

Türkiye’nin en çok satan otomobil markalarından Dacia, geçtiğimiz yıl aldığı bir karar ile logo değişikliğine gideceğini duyurmuştu. O dönemlerde yapılan açıklamalara göre yeni logoya sahip otomobiller, 2022’nin ikinci yarısı itibarıyla piyasaya sürülecekti. Şimdiyse beklenen oldu. Dacia’nın yeni logosuna sahip Sandero Stepway modeli gün yüzüne çıktı.

Edinilen bilgilere göre yeni logoyu kullanacak tek model Sandero Stepway olmayacak. Şirketin tüm modelleri, yeni logoyla donatılıp, piyasaya sürülecek. İddialara göre yılın son çeyreği, Dacia için dönüşümün tamamlandığı süreç olarak karşımıza çıkacak. Peki Dacia’nın yeni logosu, otomobillerde nasıl görünecek?

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL